KONST / Litografier / Färglitografi 5911608
nr 591 1608
Färglitografi
Signerade Warney -88, Fågel, 26x29
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2009
kl 19:09:53
27/7 17:07:09